Batman. Detective Comics. Anarky. Tom 7 (Okładka twarda)

Batman. Detective Comics. Anarky. Tom 7

Batman. Detective Comics. Anarky. Tom 7 (Okładka twarda)

Kup na prezent
Siódmy tom serii o kryminalnych przygodach Batmana oraz jego pomocników i policjantów z Gotham. Album składa się z kilku opowieści.


W pierwszej z nich Mroczny Rycerz i szef policji lotniska zajmują się sprawą wirusa uwolnionego przez międzynarodowego ekoterrorystę. Z kolei w Anarky, głównej historii zbioru, Nietoperz staje przed wielkim wyzwaniem – musi zapanować nad rewoltą tłumu, wywołaną przez nieznanego wcześniej anarchistycznego łotra o przydomku Anarky. W tym śledztwie Batman współdziała z oficerem policji Harveyem Bullockiem, który wcześniej nie ufał obrońcy Gotham i dążył do jego aresztowania. Obaj szybko przekonują się, że tylko pracując razem, zdołają zapobiec rozlewowi krwi na ulicach miasta i schwytać tajemniczego przywódcę powstania. Co ciekawe, kluczem do sukcesu okaże się rozwikłanie zagadki dzieciństwa Szalonego Kapelusznika.

Głównymi autorami historii z tego albumu są Francis Manapul i Brian Buccellato, znani wcześniej ze wspólnej pracy nad opowieścią o Flashu oraz z szóstego tomu Detective Comics.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Batman. Detective Comics. Anarky. Tom 7" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.