Baśnie dla dzieci i dorosłych (MP3)

Baśnie dla dzieci i dorosłych
Znana dziennikarka i podróżniczka, Beata Pawlikowska potrafi pasjonująco opowiadać nie tylko o dalekich wyprawach i egzotycznych krajach. Teraz dostępny jest również audiobook z baśniami jej autorstwa. Stworzyła cudowne opowiadania, które oprócz elementów rzeczywistych mają w sobie mnóstwo magicznych detali i uroku charakterystycznego dla opowiastek dla najmłodszych. Jednak Beata Pawlikowska wie, jak ważne są marzenia i jak istotne jest czasami, aby móc oderwać się od codzienności i udać do wspaniałej krainy wyobraźni.

Dlatego tom swoich opowiadań zatytułowała „Baśnie dla dzieci i dla dorosłych”.

To nagranie, po które mogą sięgnąć słuchacze w każdym wieku i z pewnością każde dziecko i każdy dorosły odnajdzie w nich coś dla siebie.

To piękne, mądre i uniwersalne opowieści, które przekonują, jak cenna w życiu jest odwaga, również ta, która towarzyszy nam przy podejmowaniu pozornie małych, nieistotnych decyzji. Droga do szczęścia zaczyna się codziennie rano i trzeba ogromnej siły, aby podejmować ten trud wciąż od nowa.

Jeśli brakuje Wam energii, obawiacie się, że możecie nie podołać lub po prostu chcielibyście wysłuchać wspaniałych, krzepiących historii, posłuchajcie „Baśni dla dzieci i dla dorosłych”, które na potrzeby nagrania czyta sama Beata Pawlikowska.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Baśnie dla dzieci i dorosłych" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.