Baśnie Azji (MP3)

Baśnie Azji
Tym, którzy marzą o podróżach do Azji i są zafascynowani orientem polecamy wspaniały audiobook z trzema najważniejszymi baśniami z różnych regionów tego niezwykłego kontynentu.

Nagranie zawiera następujące baśnie: „Ryba zaklęta w drzewo” - opowieść z Półwyspu Malajskiego, chiński „Czarodziejski pędzel” i traktujące o Japonii „Źródło młodości”.

Poszczególne historie, choć opowiadają o różnych krajach i mają innych bohaterów, łączy tematyka. To opowiadania o biednych ludziach, którzy na skutek niezwykłych wydarzeń mają możliwość odmiany swojego losu. Niezwykły klimat azjatyckich opowiadań Roberta Stillera i Jerzego Rosa pozwoli słuchaczom przenieść się do odległych krain, przejąć losami oryginalnych, wiarygodnych postaci i poznać nieco kultury opisywanych krajów. Piękne opowiadania, choć osadzone w odległych realiach, mają też uniwersalny wydźwięk. Jak wszystkie baśnie, opowiadają o kondycji człowieka, potędze marzeń i niezwykłym świecie, w którym niemożliwe staje się rzeczywistością.

Wersja audio „Baśni Azji” powstała z udziałem profesjonalnych lektorów: Jarosława Kopaczewskiego i Piotra Kazimierczaka.

Trzy baśnie z różnych regionów Azji: Półwyspu Malajskiego (Ryba zaklęta w drzewo), Chin (Czarodziejski pędzel) i Japonii (Źródło młodości).

1. Robert Stiller - Ryba zaklęta w drzewo

2. Jerzy Ros - Czarodziejski pędzel

3. Jerzy Ros - Źródło młodości

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Baśnie Azji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.