Baśń o Aladynie i o lampie cudownej (MP3)

Baśń o Aladynie i o lampie cudownej

Baśń o Aladynie i o lampie cudownej (MP3)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • przeniesiesz się do świata magii
  • poznasz Aladyna i jego przygody
  • wyruszysz w niezwykłą podróż na latającym dywanie

Kup na prezent
Oprócz wspaniałych wierszy i słynnych „Klechd sezamowych” Bolesław Leśmian pisał również inne utwory. Jednym z nich, teraz również w wersji audio, jest wspaniała opowieść „Baśń o Aladynie i o lampie cudownej”. To znana i lubiana opowieść, wielokrotnie adaptowana między innymi na potrzeby pięknych animowanych filmów.

W wersji Bolesław Leśmiana to historia opowiedziana wspaniałym językiem, szlachetną polszczyzną, za którą autor był i jest tak ceniony. Pełna, ponad dwugodzinna wersja baśni ukazała się w znakomitej interpretacji Wojciecha Malajkata. To audiobook, od którego trudno się oderwać. Przygotowany z myślą o najmłodszych, z pewnością zainteresuje również dorosłych słuchaczy, którzy chcieliby jeszcze raz usłyszeć piękną opowieść o niezwykłej lampie, mieszkającym w niej dżinie spełniającym życzenia i biednym chłopcu, którego spotkały wspaniałe przygody.

Nagranie odtwarzane przed zaśnięciem pozwoli maluchom zasypiać spokojnie i śnić o egzotycznych wyprawach i wspaniałych spotkaniach. Dorosłych zaś zabierze nie tylko do krainy wyobraźni, ale również w sentymentalną wyprawę do ulubionych opowieści z dzieciństwa.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Baśń o Aladynie i o lampie cudownej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.