Basia i słodycze & Basia i biwak (MP3)

Basia i słodycze & Basia i biwak
Basia żyje w świecie, który zna każdy kilkulatek. I przeżywa każdy dzień wesoło i pomysłowo. Może dlatego stała się jedną z ulubionych bohaterek opowiadań dla przedszkolaków.

Seria audiobooków z przygodami Basi powstała na podstawie książeczek Zofii Staneckiej.

Autorka zadbała, by historyjki były interesujące, tłumaczyły świat i pozwalały dzieciom zrozumieć nowe zjawiska.

Tym razem usłyszymy o tym, jak Basia lubi słodycze. Wszystkie bez wyjątku: ciasteczka, lody, żelki, pączki. Ale czy takie obżarstwo dobrze się skończy? Czy brzuszek to wytrzyma?

Nagranie zawiera również odcinek o wakacjach, które nadchodzą wielkimi krokami. W przedszkolu tylko Basia nie wie, jakie plany ma jej rodzina, wszystkie inne dzieci chwalą się już tym, gdzie wybierają się latem. Polecamy wszystkim miłośnikom Basi i jej przygód najnowszą odsłonę serii: „Basia i słodycze. Basia i biwak”.

Pogodne, ciepłe i mądre opowiadania Zofii Staneckiej o Basi to wspaniała rozrywka. Audiobooki z przygodami rezolutnej dziewczynki i jej najbliższych ukazały się w interpretacji Marii Seweryn.

W cyklu znalazły się między innymi nagrania dotyczące alergii, lekcji tańca, wycieczki na plac zabaw i nowej opiekunce.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Basia i słodycze & Basia i biwak" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.