Basia i podróż & Basia i przedszkole (MP3)

Basia i podróż & Basia i przedszkole
Audiobooki z przygodami Basi to jeden z najpogodniejszych cyklów opowiadań dla kilkulatków. Basię polubili nie tylko jej rówieśnicy, ale również dorośli, którzy chętnie sięgają po historyjki z Basią w roli głównej jako po mądrą i pomysłową rozrywkę dla własnych dzieci.

Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać o podróży, jaką Basia, jej brat Janek, mama i Franek oraz Misiek Zdzisiek odbędą samochodem. Wybierają się aż w góry – to strasznie daleko i jakoś trzeba znaleźć sposób na tę nudną drogę. Drugi odcinek to historia pewnego dnia w przedszkolu, który Basia miała spędzić bez swojej ulubionej koleżanki. Zapowiadało się fatalnie. A jak się skończyło? Pogodne opowiastki o Basi to dobrze znany maluchom świat, ale również nowe zjawiska i tematy. Rezolutna dziewczynka nie bez powodu stała się jedną z ulubionych literackich bohaterek. Krótkie historie z Basią w roli głównej pozwalają dzieciom wiele zrozumieć, a przede wszystkim bawią i są znakomitą rozrywką dla całej rodziny.

Wszystkie audiobooki na podstawie opowieści o Basi autorstwa Zofii Staneckiej ukazały się w interpretacji Marii Seweryn.Stanecka Zofia

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Basia i podróż & Basia i przedszkole" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.