Basia i plac zabaw & Basia i bałagan (MP3)

Basia i plac zabaw & Basia i bałagan
Kolejne przygody Basi w wersji audio. Tym razem usłyszymy o wyprawie do parku. Tatuś zabiera tam Basię i Janka w czasie, gdy mama jest w pracy. To wspaniałe miejsce, w którym jest wiele możliwości zabawy, ale jak skończy się ta wycieczka dla pomysłowej Basi?

Posłuchajcie pogodnych historii o pięciolatce, która zachwyca energią zarówno swoich rówieśników, jak i dorosłych. W prezentowanym nagraniu znalazła się również historia wypełniania obowiązków domowych. Basia zobowiązała się pomóc i okiełznać bałagan. Czy sobie z tym poradzi? Wszystko wyjaśni się, gdy włączycie nagranie „Basia i plac zabaw. Basia i bałagan”.

Niezwykła seria na podstawie książeczek autorstwa Zofii Stanieckiej to świat, który maluchy znają z własnych doświadczeń. Basia ma brata, lubi chodzić do przedszkola i uwielbia się bawić. Historyjki z Basią w roli głównej to opowiadania, w których dzieciaki usłyszą o tym, co już znają i oswoją nowe tematy: alergie, podróże, zajęcia taneczne.

Audiobooki z przygodami Basi ukazały się w interpretacji Marii Seweryn. Polecamy także inne odcinki w tym niezwykłym cyklu, między innymi „Basia i słodycze. Basia i biwak” oraz „Basia i opiekunka. Basia i gotowanie”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Basia i plac zabaw & Basia i bałagan" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.