Basia i alergia & Basia i taniec (MP3)

Basia i alergia & Basia i taniec
Bohaterka, która dzieci polubiły jak najsympatyczniejsza koleżankę z przedszkola. Basia wiedzie zwyczajne życie kilkulatki, ale jej przygody to wspaniały przewodnik po świecie dla maluchów i rodziców. Oto audiobooki z przygodami Basi, wspaniała seria dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wraz z Basią będziemy podróżować, odwiedzać dziadków, chodzić na lekcje tańca. Basia czasami choruje, innym razem bałagani. Zdarzają się również dni, w których gotuje. Krótko mówiąc: jest niezwykle energiczną dziewczynką, która ma mnóstwo szalonych pomysłów. Jest podobna do wielu swoich rówieśników, dzięki czemu dzieci tak szybko odnajdują się w jej świecie i lubią słuchać o kolejnych zdarzeniach z jej życia.

W prezentowanym nagraniu usłyszymy dwie opowieści: o alergii Basi, która świąteczne ferie spędzała w górach, gdzie najbardziej lubiła przesiadywać z końmi, stajni i o tym, jak mamusia postanowiła pójść na zajęcia taneczne, a Basia również zamarzyła, żeby wybrać się na takie lekcje.

Pogodne, zabawne i ciepłe historyjki w interpretacji Marii Seweryn to znakomita rozrywka dla całej rodziny.

W serii o Basi znalazło się w sumie kilka audiobooków, wśród których słuchacze mogą odnaleźć historyjki między innymi o placu zabaw, przedszkolu czy nowej opiekunce.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Basia i alergia & Basia i taniec" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.