Banita (MP3)

Banita
Jacek Komuda w szczytowej formie – przekonają się o tym wszyscy, którzy zdecydują się posłuchać „Banity” w wersji audio. Opowiedziana ze znawstwem historia, która nie tylko z uwagi na przedstawione wydarzenia i niezwykłych bohaterów tak bardzo przykuje uwagę słuchaczy. Autor jak zwykle wykazał się znajomością przeszłości z godnymi podziwu szczegółami. Stworzył klimat i nastrój, który znakomicie oddaje dawne czasy i zostaje ze słuchaczem jeszcze na długo po zakończeniu nagrania.

To barwna, opowiedziana z rozmachem historia, która zainteresuje nie tylko fanów literatury, ale także miłośników historii. Nie zabraknie tu bohaterów podejmujących ryzyko, również takich, którzy nie cofną się przed najgorszym, nawet w obliczu śmierci. Wśród nich tytułowy, wyjęty spod prawa banita, Jacek Dydyński. Czy dawny tytuł szlachecki jeszcze coś znaczy? I czy miłość może się okazać ważniejsza niż pozycja społeczna?

Polecamy audiobook „Banita” w interpretacji Rocha Siemianowskiego oraz inne książki Jacka Komudy w wersji audio: „Ostatni honorowy” oraz „Krzyżacka zawierucha”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Banita" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.