BANGARANG (Płyta winylowa)

BANGARANG

BANGARANG (Płyta winylowa)

SKRILLEX

SKRILLEX

 • Czwarty minialbum zaledwie 23-letniego Skrillexa, jednej z najjaśniej świecących obecnie gwiazd dubstepu i electrohouse'u, który nominowany jest do aż pięciu nagród Grammy za 2011 rok!

  Niedawno mieliśmy okazję podziwiać efekty jego współpracy z Korn. Tym razem twórca z Kalifornii, który naprawdę nazywa się Sonny John Moore, proponuje siedem własnych kawałków, w których poza nim pojawiają się między innymi Sirah, Wolfgang Gartner, a także muzycy The Doors i opromieniona sławą Brytyjka Ellie Goulding. Legendę rocka słychać w kawałku "Breakn' A Sweat", który powstał na potrzeby filmu dokumentalnego "Re:Generation".

  EP-ka to kolejny przykład na to, że Skrillex nieustannie się rozwija, a skakanie po różnych stylach przychodzi mu z zadziwiającą łatwością. "Bangarang" to bez wątpienia najdojrzalsze dzieło Amerykanina i zapowiedź tego, że na kolejnym wydawnictwie będzie jeszcze ciekawiej. Niemal wszystkie piosenki przed wydaniem na EP-ce Skrillex przetestował przed publicznością. Reakcje były entuzjastyczne. Wyjątkiem jest tylko piosenka "Right On Time" nagrana z udziałem 12th Planet oraz Kill The Noise.
 • 1. Right In
  2. Bangarang - (featuring Sirah)
  3. Breakn' A Sweat
  4. Devil's Den, The
  5. Right On Time
  6. Kyoto - (featuring Sirah)
  7. Summit - (featuring Ellie Goulding)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"BANGARANG" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.