BANGARANG EP (CD)

BANGARANG EP
 • Czwarty minialbum zaledwie 23-letniego Skrillexa, jednej z najjaśniej świecących obecnie gwiazd dubstepu i electrohouse'u, który nominowany jest do aż pięciu nagród Grammy za 2011 rok!

  Niedawno mieliśmy okazję podziwiać efekty jego współpracy z Korn. Tym razem twórca z Kalifornii, który naprawdę nazywa się Sonny John Moore, proponuje siedem własnych kawałków, w których poza nim pojawiają się między innymi Sirah, Wolfgang Gartner, a także muzycy The Doors i opromieniona sławą Brytyjka Ellie Goulding. Legendę rocka słychać w kawałku "Breakn' A Sweat", który powstał na potrzeby filmu dokumentalnego "Re:Generation".

  EP-ka to kolejny przykład na to, że Skrillex nieustannie się rozwija, a skakanie po różnych stylach przychodzi mu z zadziwiającą łatwością. "Bangarang" to bez wątpienia najdojrzalsze dzieło Amerykanina i zapowiedź tego, że na kolejnym wydawnictwie będzie jeszcze ciekawiej. Niemal wszystkie piosenki przed wydaniem na EP-ce Skrillex przetestował przed publicznością. Reakcje były entuzjastyczne. Wyjątkiem jest tylko piosenka "Right On Time" nagrana z udziałem 12th Planet oraz Kill The Noise.
 • 1. Right In
  2. Bangarang (feat. Sirah)
  3. Breakn' A Sweat
  4. The Devil's Den
  5. Right On Time
  6. Kyoto (feat. Sirah)
  7. Summit (feat. Ellie Goulding)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"BANGARANG EP" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.