Bajki z Zielonego Lasu (MP3)

Bajki z Zielonego Lasu
Był sobie wielki, piękny Zielony Las, a w nim mnóstwo wspaniałych roślin: drzewa, kwiaty, trawa, owoce, warzywa, truskawki, maliny, pomidory, kalafiory, brokuły… Dlatego w Zielonym Lesie mieszkało bardzo wiele zwierząt – małych i dużych. Wszystkie te stworzonka ogromnie lubiły swój Zielony Las, ponieważ miały tam dużo jedzonka i świetnie im się żyło. W lesie mieszkała również mała dziewczynka – Helenka. Miała swój domek na pięknej polanie pośrodku lasu. Wszystkie zwierzątka uwielbiały Helenkę, bo pomagała im rozwiązać przeróżne problemy, dawała dobre rady i nigdy nie odmawiała pomocy. Helenka miała kolegę, kameleona o imieniu Gucio. Kameleon to taki dziwny zwierzak, który potrafi zmieniać kolor swojej skóry, przez co czasem Gucio bywał zupełnie niewidzialny. I tak, jak siedział na zielonej trawie, był zielony, jak na brązowym drzewie, był brązowy, a gdy pływał po niebieskiej wodzie, stawał się niebieski. Kameleon pomagał Helence w rozwiązywaniu wielu zagadek, a dzięki swym umiejętnościom potrafił zakraść się w miejsca niedostępne i pozostać niezauważonym. Poznajcie grupkę szczęśliwych zwierzątek i ich przyjaciółkę: małą Helenkę.

Audiobook „Bajki z Zielonego Lasu” to seria ciekawych, pogodnych opowiadań, w których znajdą coś dla siebie miłośnicy zwierząt, ale również ci słuchacze, którzy lubią tajemnice i rozwiązywanie zagadek.

Helenka, która mieszka w domu na polanie nieopodal Zielonego Lasu, chętnie pomaga zwierzątkom. Służy im dobrą radą i spędza z nimi czas na zabawie. To szczęśliwe stworzonka, które mają czas na miłą rozmowę. Ale nawet w Zielonym Lesie zdarzają się trudne sytuacje..

Słuchacze, oprócz licznych leśnych zwierząt, będą mieli również okazję poznać niezwykłe stworzenie: kameleona. To zwierzę, które może zmienić kolor w zależności od tego, w jakim otoczeniu się znajduje. Dzięki temu, że jego barwa przystosowuje się do otoczenia, może być niewidzialny. Czy to wystarczy, aby pomóc Helence? Autorem „Bajek z Zielonego Lasu” jest Piotr Rubik, który na potrzeby nagrania sam przeczytał swoje opowieści.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki z Zielonego Lasu" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.