Bajki usypiajki (MP3)

Bajki usypiajki
Wspaniale jest przed zaśnięciem posłuchać jakiejś miłej opowieści. To wprawia w dobry nastrój i sprawia, że sny są piękne i spokojne. Dla tych, którzy usypiają szybciutko i tych, którzy lubią posłuchać nieco dłuższych historii, mamy wspaniały audiobook: „Bajki usypiajki”.

Mirosław Souczek opisał w tych opowiadaniach zarówno dobrze znany maluchom świat, jak i zupełnie nowe przygody i odkrycia – są wyprawy kosmiczne, wielkie tajemnice, trzęsienie ziemi, owady, uciekający czas – nawet, jeśli dzieje się w tych bajkach coś złego, możemy mieć pewność, że skończą się dobrze i zapewnią maluchom pogodne sny. Opowiadaniom czytanym przez Edwarda Janaszka i Teresę Bielińską towarzyszy znakomicie dobrane muzyczne tło, które uzupełnia treść i kołysze do snu.

Drogie Dzieci, Rodzice, Babcie i Dziadkowie.

Oddajemy w Wasze ręce zbiór „Bajek usypiajek”. Jedne z nich są krótsze – dla śpiochów, inne dłuższe – dla wytrwałych. Ale każde dziecko znajdzie wśród nich coś dla siebie – fajną, kosmiczną przygodę, tajemniczą legendę, dziwne spotkania z owadami, opowieść o mijającym czasie, a przede wszystkim wiele ciekawych wiadomości, które mogą przydać się w życiu. Dodatkową zaletą „Bajek usypiajek” jest bogate udźwiękowienie, dzięki czemu ich słuchanie jeszcze bardziej uruchamia dziecięcą wyobraźnię i wzmacnia doznania estetyczne. Życzymy miłych chwil spędzonych w krainie

Spis treści:

1. Przygoda Dorotki i pszczółki Bzum-Bzum.

2. Malarz Mrozik.

3. Bańką mydlaną w nieznane.

4. Świerszczykowe piosenki.

5. Drzewo życia.

6. Legenda o Atlantydzie.

7. Agatka.

8. Wyprawa w kosmos.

9. Wielka fala. Historia o tym, jak zatrzęsła się ziemia w Japonii.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki usypiajki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.