Bajki (MP3)

Bajki
Opowieści Charlesa Perraulta, francuskiego pisarza dobry oświecenia, należą do najpopularniejszych historyjek, po które sięgają dzieci. Oto audiobook, na którym słuchacze znajdą blisko trzy i pół godziny klasycznych wspaniałych opowieści. To prawdziwe, wspaniałe w swej wymowie i magiczne, nastrojowe baśnie, których próżno szukać we współczesnej literaturze.

Są znakomitą rozrywką dla najmłodszych, wspomnieniem miłych chwil dzieciństwa dla dorosłych i zawierają w sobie mnóstwo uniwersalnych prawd, które podane są nienachalnie i dają możliwość refleksji. Zamknijmy oczy i przenieśmy się jeszcze raz do krainy, w której wszystko jest możliwe, królestwa wyobraźni. Posłuchajmy o królewnach, wróżkach, rycerzach i smokach. Posłuchajmy o ludziach i zwierzętach i o tym, co w życiu najważniejsze, bez względu na czas i miejsce.

Nagranie zawiera kilkadziesiąt opowieści, między innymi takie pamiętne bajki jak „Tomcio Paluch”, „Ośla skórka”, „Śpiąca królewna”. Wydanie ukazało się w interpretacji Daniela Śmiłka.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.