Bajki Pana Słonia (MP3)

Bajki Pana Słonia
Wanda Chotomska to jedna z ulubionych przez dzieci i rodziców autorek, która przez lata stworzyła wiele wspaniałych opowieści.

„Bajki Pana Słonia” to jedna z tych znakomitych historii, która teraz dostępa jest również w wersji audio. I to nie jest po prostu przeczytana przez lektora historia, ale prawdziwy spektakl, w którym udział wzięli aktorzy teatralni i cudownie odegrali role poszczególnych zwierząt, które Wanda Chotomska tak barwnie opisała w swoich „Bajkach Pana Słonia”.

Usłyszymy między innymi Irenę Kwiatkowską, która wcieliła się w rolę narratorki oraz Andrzeja Stockingera, Benignę Sojecką i Mirosławę Krajewską.

Pogodne, pełne przygód i ciekawych bohaterów bajki to wspaniała pozycja audio dla przedszkolaków, które kochają opowieści o zwierzętach i piosenki. Słowno-muzyczne słuchowisko na podstawie opowieści Chotomskiej to przednia zabawa, którą być może pamiętają sprzed lat również starsi. Wspaniałe role aktorskie, wesołe teksty i nienachalne przesłanie, jakie autorka zawsze starała się zawrzeć w swoich utworach to niekwestionowane zalety opowiadań Chotomskiej.


Obsada:

Irena Kwiatkowska (Narrator)

Mirosława Krajewska

Benigna Sojecka

Andrzej Stockinger

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki Pana Słonia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.