Bajki dla Ewy (MP3)

Bajki dla Ewy
Audiobook dla dzieci. Bajki dla Ewy” to trzecia już z kolei opowieść o przygodach Piotrusia.Poprzednie jego losy znajdziemy w książkach "Piotruś Pierwszak" i "Piotruś zuch".

Wszyscy, którzy znają „Piotrusia pierwszaka” i „Piotrusia zucha”, z pewnością chętnie sięgną po kolejny audiobook z bajkami autorstwa Mieczysławy Buczkówny. To już trzecia część wspaniałych opowiadań o dzielnym Piotrusiu i jego przygodach. Nawet ci, którzy jeszcze go nie poznali, bez problemu odnajdą się w świecie opowieści czytanych przez Joannę Lissner.

Niezwykła kolekcja to ciepłe, pogodne historie o kilkuletnim chłopcu, które na kilka godzin zajmą i młodsze, i starsze dzieci. Nie ma w nich przemocy ani złych emocji. Tym razem Piotruś został w domu sam. A właściwie nie sam, ale bez dorosłych i ma pod opieką swoja młodszą siostrzyczkę.

Czym zająć Ewę? Jak sprawić, żeby nie tęskniła za rodzicami i babcią? Chłopiec postanawia wymyślić dla niej bajki.

Czy spodobają się Ewie? Z pewnością, bo jej starszy brat jest bardzo pomysłowy chłopcem i wie, co to dobra zabawa. Posłuchajmy wspólnie, co ma do opowiedzenia tym razem.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki dla Ewy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.