Bajki dla chłopców (Okładka twarda)

Bajki dla chłopców
Czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny – wspólne czytanie bajek to okazja, aby wspólnie wybrać się do magicznej krainy wyobraźni. Podczas tych niesamowitych podróży tworzą się bezcenne wspomnienia, które dziecko będzie pamiętać przez całe życie – wspomnienia piękne, ciepłe i przepełnione szczęściem, która przez wiele, wiele lat wywołują na twarzy szczery uśmiech. Książka „Bajki dla chłopców” Małgorzaty Białek jest pełna opowieści, które sprawią, że każdy chłopiec nie będzie się mógł doczekać kolejnej porcji bajek – autorka przygotowała dla każdego malucha mnóstwo niesamowitych przygód!

W „Bajkach dla chłopców” są opowieści, które ożywią wyobraźnię każdego chłopca – są wśród nich opowieści o piratach, astronautach, rycerzach, kosmitach i magach. W tychże bajkach młodzi czytelnicy stają się świadkami bohaterskiej walki i epickich bitew, rozgrywających się między dobrem i złem. Są to opowieści, w których bohaterowie przezwyciężają swoje lęki, pokonują przeciwności losu i w których dobre serce oraz siła charakteru zawsze zwyciężają. „Bajki dla chłopców” Małgorzaty Białek są pełne niesamowitych przygód, które zabiorą chłopców nawet w najdalsze zakamarki wszechświata i w czasy walecznych, bohaterskich rycerzy. Każda bajka to po prostu niezapomniane chwile i wielka przygoda!

Opowieści składające się na „Bajki dla chłopców” są niedługie, dzięki czemu każdą przygodę można przeżyć od początku do końca, bez potrzeby przerywania historii w najciekawszym momencie – w końcu nikt nie lubi być trzymany w niepewności i pragnie wiedzieć, jak bohaterowie wybrnęli z trudnych sytuacji! „Bajki dla chłopców” to zbiór różnorodnych opowieści, więc każdego dnia można wybrać bajkę w zależności od humoru – jednego wieczoru mogą to być podróże w kosmosie, drugiego przyjdzie ochota na potyczki z piratami, a jeszcze innego na wyruszenie z odsieczą pięknej królewnie. Każda bajka zawiera również cenny morał, jako że opowieści dla dzieci to jedna z okazji, podczas których warto przekazywać najmłodszym pozytywne wartości i uczyć właściwego zachowania. W „Bajkach dla dzieci” Małgorzaty Białek jest wszystko, co w bajkach być powinno – przygoda, lekki dreszczyk emocji, trochę śmiechu, odrobina czaru i w końca szczęśliwe, pouczające zakończenie. Dzieci nie będą się nudzić nawet przez chwilę! „Bajki dla chłopców” to książka, z którą chłopcy nie będą chcieli się rozstać i do której często będą wracać po więcej przygód!

„Bajki dla chłopców” to już kolejna książka Małgorzaty Białek. Autorka ma na koncie wiele książek dla dzieci, w tym kilka rozchwytywanych zbiorów bajek, między innymi „Bajki na dobranoc”, „Bajki dla dziewczynek”, oraz „Najciekawsze bajki z przedszkola”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Bajki dla chłopców" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.