Avengers. Nieskończoność. Tom 4 (Okładka miękka)

Avengers. Nieskończoność. Tom 4

Avengers. Nieskończoność. Tom 4 (Okładka miękka)

Oferta specjalna -25%
Kup na prezent
"Avengers" to niewątpliwie ogromna gratka dla każdego miłośnika komiksów.

Marvel stanowi w tej dziedzinie prawdziwą klasykę, a stworzony przez niego świat i postacie w pełni zasługują na miano absolutnie kultowych. W ostatnich latach, głównie za sprawą doskonałych filmów to właśnie "Avengers" zdobyli ogromną popularność. Bohaterowie z tej serii stali się bardzo znani, co znów spowodowało, że wzrosło również zainteresowanie poświęconym im komiksom. Na rynku ukazało się już kilka tomów, a "Avengers. Nieskończoność. Tom 4. " to kolejna odsłona, której nie może zabraknąć na półce żadnego miłośnika tej serii.

W czwartym tomie, Avengers wyruszają na wyprawę w kosmos, gdzie zmierzą się z ogromną armadą Budowniczych, którzy zagrażają Ziemi i całej ludzkości. Zadanie może jednak okazać się zbyt trudne nawet dla takich bohaterów... Na szczęście w swojej walce nie pozostają sami. Towarzyszą im siły kosmicznych imperiów zjednoczonych w walce ze wspólnym wrogiem, a z pomocą przyjdą im także Ziemianie. Okazuje się bowiem, że to właśnie ludzka pomysłowość, determinacja oraz solidarność będą najważniejszą bronią w walce o przetrwanie.

Za przygotowanie tego tomu odpowiedzialny jest Jonathan Hickman - człowiek bardzo dobrze znany w komiksowej branży. Już samo jego nazwisko gwarantuje, że tom stoi na naprawdę wysokim poziomie i trzyma czytelnika w napięciu aż do ostatnich stron.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Avengers. Nieskończoność. Tom 4" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.