AT GLADE (CD)

AT GLADE
 • Debiutancka płyta młodego polskiego songwritera Fismolla zatytułowana jest "At Glade", czyli "Na Polanie". To opowieść o świecie wrażeń widzianym oczami młodego, wrażliwego, kochającego naturę człowieka, wchodzącego w życie, poznającego ludzi, uczucia i samego siebie. Jest płytą bardzo intymną, a przy tym różnorodną i potrafiącą poruszać słuchaczy bez względu na ich wiek.

  Stylistycznie można ją wymienić jednym tchem obok płyt Bon Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a, jest równie piękna, przemyślana i doskonale wykonana. Zachwyceni 19-letnim Fismollem artyści i dziennikarze tacy, jak Marek Niedźwiecki czy Katarzyna Nosowska, określają jego muzykę jako piękną, dojrzałą i na światowym poziomie.

  Kompozycje, słowa oraz aranżacje są dziełem samego Fismolla, realizacją i produkcją brzmienia zajął się Robert Amirian, którego współautorstwa jest również część tekstów. Zjawiskowym dopełnieniem tego tandemu jest słynna Mandy Parnell z Londynu, której mastering od lat jest integralną częścią brzmienia takich artystów, jak Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Roisin Murphy, Feist, Royksopp czy Matthew Herberta, a która zgodziła się zmasterować również debiutancką płytę Fismolla po usłyszeniu kilku pierwszych jego piosenek.

  Płytę sygnuje songwriterski label płytowy Nextpop.
 • 1. FLOWERING
  2. TO DRYAD
  3. TIME OF GLIMMERS
  4. SONG OF SONGS
  5. TRIFLE
  6. HISTORY OF THE MOON
  7. LET'S PLAY BIRDS
  8. CLOSE TO THE LIGHT
  9. LET ME BREATHE YOUR SIGH

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"AT GLADE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.