Asystent czarodziejki (ebook) (do pobrania)

Asystent czarodziejki (ebook)

Asystent czarodziejki (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -18%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz polskie fantasy
  • to ciekawa historia nieco uśpionego maga
  • cenisz sobie prozę Aleksandry Janusz
Kup na prezent
  • WATERMARK

Przez ostatnie ćwierć wieku Vincent Thorpe służył jako pomocnik magiczny czarodziejce Margueritte de Breville, znanej w Arborii jako Szalona Meg. Razem zgłębiali tajemnice Wojny Rozdarcia – konfliktu, który siedemset lat wcześniej niemal zniszczył świat. Po latach niebezpiecznej pracy Vincent wyczekuje zakończenia kontraktu i marzy o spokojnym życiu w domku na przedmieściach u boku ukochanej Amandine.

 

Gdy kolejna, pozornie zwykła misja dla Gildii Magów przybiera nieoczekiwany obrót, Vincent przekonuje się, że musi zrewidować plany na przyszłość, a jego los jest nieodłącznie spleciony z historią Arborii.

 

Tom drugi w przygotowaniu!

 

Aleksandra Janusz – doktor neurobiologii, obecnie pracuje w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Debiutowała w „Science Fiction” 4/2001 opowiadaniem „Z akt miasta Farewell”, jest autorką powieści „Dom wschodzącego słońca” wydanej nakładem wydawnictwa Runa. Publikowała opowiadania i artykuły publicystyczne w internetowym magazynie Fahrenheit, w magazynie mangi i anime „Kawaii” i w innych czasopismach. Uzależniona od książek, czyta wszystko; nie jest gatunkistką. Zawodowo zajmuje się molekularnymi mechanizmami rozwoju neuronów, pamięci i uczenia się.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Asystent czarodziejki (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.