Arab and Jordanian Decals

Arab and Jordanian Decals

Arab and Jordanian Decals

Oferta specjalna -26%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem II Wojny Światowej
  • lubisz modele w skali 15 mm
  • chcesz uzupełnić swoją kolekcję o nowe modele
Kup na prezent

DO KOŃCA PROMOCJI

Drogą przez opuszczoną wieś sunie powoli samotny jeep. Jego załoga wypatruje wśród zabudowań oznak życia. Nagle ciszę przerywa charakterystyczny, przypominający rozdzieranie płótna, dźwięk niemieckiego km-u. Pociski świszczą ponad głowami, kiedy kierowca jeepa gwałtownie wrzuca wsteczny bieg. Rozlega się ujadanie działek – to zwiadowcze samochody pancerne otwierają ogień, osłaniając szybką ucieczkę jeepa. Kapitan, obserwujący tę dramatyczną scenę z wieżyczki swojego czołgu, odzywa się do mikrofonu. – OK, John. Siedzą tam. Zdejmijcie ich. Odbiór. – Spodziewał się ariergardy. W samym tylko ostatnim tygodniu jego kompania była w podobnej sytuacji już z dziesięć razy. Niczym dobrze naoliwiona maszyna, jego plutony ruszają do walki. Czołgi i piechota zmechanizowana rozpoczynają natarcie pod osłoną artylerii, której pierwsze pociski spadają pośród obrońców. Druga grupa zajmuje pozycje do ataku z flanki.

Zasadzka! Tygrysy! – ktoś krzyczy przez radio roztrzęsionym głosem, przerywanym wystrzałami dział ciężkich czołgów. – Trzy maszyny w lesie na północ – odzywa się w słuchawkach spokojniejszy głos. – Straciłem dwa czołgi. Potrzebuję zasłony dymnej. Wycofamy się i uderzymy na nich z flanki. Odbiór. Przed kapitanem trudna decyzja. Czy powinien wysłać rezerwowy pluton przeciwko Tygrysom? A może powinien posłać go drugą flanką, by przedrzeć się łatwiejszą drogą? Tym kapitanem jesteś ty. Jaką decyzję podejmiesz?

To, co właśnie przeczytałeś, nie jest opisem prawdziwej bitwy, lecz figurkowej gry bitewnej rozgrywanej na stole. Cała akcja toczy się w niej na miniaturowym polu bitwy, a modele czołgów i żołnierzy są odwzorowaniem prawdziwych oddziałów, które walczyły w decydujących bitwach II wojny światowej. Ty i twój przeciwnik stajecie przeciwko sobie w rolach dowódców, uzbrojeni w inteligencję i spryt, a waszym celem jest odniesienie zwycięstwa i, co ważniejsze, dobra zabawa.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Arab and Jordanian Decals" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.