Antyczna Grecja (MP3)

Antyczna Grecja
Znakomity audiobook dla wszystkich, którzy interesują się historią starożytnej Grecji i chcieliby przypomnieć sobie lub poszerzyć wiedzę na ten temat, ale również dla tych, którzy lubią słuchać interesujących opowieści.

Usłyszymy o narodzinach i potędze antycznej Grecji, osiągnięciach kulturalnych i militarnych, demokracji, filozofii, wierzeniach i niezwykle bogatej kulturze. To opowieść o Sparcie, Atenach i Troi.

Audiobook przenosi nas w świat starożytny i doskonale, krok po kroku wprowadza w ówczesne realia. To fantastyczne podróż, która jest rozrywką, ale również możliwością poszerzenia wiedzy.

Wykłady czytane przez dwóch lektorów: Ryszarda Koseckiego i Karola Stękowskiego to okazja, aby przypomnieć sobie to, o czym uczono nas w szkole, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek, które nie widnieją w podręcznikach historii.

Ryszard Kulesza, historyk i znawca antycznej Grecji zabiera nas na wyprawę w głąb dziejów, a dzięki temu, że jego publikacja dostępna w wersji audio, możemy wsłuchać się w tę niezwykłą historię.


1. Najstarsze cywilizacje starożytnej Grecji: Kreta i Mykeny

2. Świat greckich poleis

3. Starożytne Ateny

4. Starożytna Sparta

5. Dzieje Greków w okresie Klasycznym i hellenistycznym

6. Wierzenia starożytnych Greków

7. Kultura Starożytnej Grecji

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Antyczna Grecja" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.