Antybaśnie 1001. dnia (MP3)

Antybaśnie 1001. dnia
Chcecie bajki? Oto bajka. Ale przygotujcie się na zupełnie nietypowe opowieści.

Marcin Wolski, z właściwym sobie humorem, wykorzystać świetnie znane historie i z ich pomocą przedstawił współczesną rzeczywistość. Mnóstwo tu ironii, trafnych obserwacji, trochę uszczypliwości, ale ponad wszystko „Antybaśnie 1001. dnia” to historie, sprawne literacko i językowo opowieści o tym, co nas otacza.

Nic tu nie jest powiedziane wprost, ale tym większa zabawa dla słuchaczy, którzy sięgną po nagranie w świetnej interpretacji Mariana Opani.

Audiobook to historie baśniowe w nowej odsłonie. Klasyczne opowieści zamieniają się tu w nieco odrealnione, ale bardzo barwne rozważania na temat historii, teraźniejszości i przyszłości. Dowcipne dialogi i inteligentni bohaterowie to kolejne atuty opowieści Marcina Wolskiego.

„Antybaśnie 1001. dnia” mogą być znakomitą rozrywką, ale również remedium na przekazy medialne. Zbiór baśni-niebaśni można traktować jako zgoła fantastyczne opowieści, choć nie sposób odmówić im trafności. Fani autora będą zachwyceni audiobookiem w wykonaniu znakomitego lektora.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Antybaśnie 1001. dnia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.