Antek (MP3)

Antek
Jedna z najbardziej przejmujących nowel w polskiej literaturze, która teraz dostępna jest także jako nagranie. Historia tragedii rozgrywającej się w pewnej wsi. Powód, choć wydaje nam się należeć do przeszłości, jest dowodem na to, jak polska wieś wyglądała w XIX wieku. Prus bezbłędnie ujął obraz tamtych czasów i stworzył opowieść, która zmusza do gorzkich refleksji kolejne pokolenia.

„Antek” Bolesława Prusa ukazał się w wersji audio w serii „Biblioteczka ucznia” - zbiorze lektur szkolnych, które pomagają dzieciom przygotować się do zajęć, zapoznać z treścią lektury i wysłuchać jej w profesjonalnej aktorskiej interpretacji. Po serię, w której ukazały się również inne utwory należące do kanonu lektur szkolnych, chętnie sięgają także dorośli miłośnicy literatury, którzy chcieliby sięgnąć po niektóre z tych utworów po raz pierwszy lub po latach nieco je sobie odświeżyć.

Polecamy zarówno „Antka”, którego posłuchać można w wykonaniu Waldemara Cudzika, jak i innych nowel Prusa w wersji audio, choćby „Katarynki” czy „Z legend dawnego Egiptu”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Antek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.