Annoyance And Disappointment 2.0 (2CD)

Annoyance And Disappointment 2.0

Annoyance And Disappointment 2.0 (2CD)

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło to artysta niezwykle płodny. W listopadzie 2015 r. wydał album "Annoyance And Disappointment", który zdążył okryć się podwójną platyną. Równo rok później premierę ma kontynuacja tej płyty, czyli "Annoyance And Disappointment 2.0". Co ciekawe, wznowienie na rynku pojawiało się jeszcze wtedy, gdy pierwsza płyta ciągle utrzymywała się w rankingach najlepiej sprzedających się krążków w Polsce, a singiel "W dobrą stronę" uzyskał ponad 20 mln wyświetleń w serwisie Youtube.


Dawid Podsiadło to artysta także rozchwytywany - docenia go m.in. Akademia ZPAV, która przyznała trzy nominacje: za album, teledysk roku oraz utwór roku. Reedycja krążka zawiera 5 piosenek w wersji deluxe oraz 3 zupełnie nowe numery. Jednym z najciekawszych utworów jest duet nagrany z Julią Pietruchą. Na płycie znajduje się także 6 remixów kawałków czołówki polskich twórców gatunku oraz nowa wersja "Nieznajomego", czyli piosenki z debiutanckiej płyty Podsiadło.

Podsiadło to młody piosenkarz i autor tekstów. Urodził się w 1993 r. w Dąbrowie Górniczej. Popularność zdobył w programie telewizyjnym X Factor (został jego laureatem). W 2013 r., w wieku zaledwie 20 lat, wydał swój debiutancki album zatytułowany "Comfort and Happiness". Krążek bardzo szybko trafił na listy przebojów i wypromował piosenkarza, który szybko stał się gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Lista utworów:
CD 1
1. Sunlight (Intro)
2. Forest
3. Block
4. Pastempomat
5. Byrd
6. Cashew/161644
7. W Dobrą Stronę
8. Bela
9. Eight
10. Son Of Analog
11. Where Did Your Love Go?
12. Focus
13. Four Sticks

CD 2
1. Dbib
2. Lugosi
3. Vile
4. Project 19
5. Ms. Mary Mcadams
6. Cohle Heart Feat. Julia Pietrucha
7. Tapety
8. Barricade Me
9. Eight (Rmx Sambor)
10. Bela (Rmx Czarny Hifi)
11. Pastempomat (Rmx Steve Nash)
12. Block (Rmx Webber)
13. Eight (Rmx Kuba Karas)
14. Block (Rmx Kamp!)
15. Nieznajomy 2.0


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Annoyance And Disappointment 2.0" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.