Anioły muszą odejść (MP3)

Anioły muszą odejść
Współczesna Warszawa staje się pograniczem światów. Posłuchajcie koniecznie nowego audiobooka na podstawie powieści Konrada T. Lewandowskiego. Miasto, choć wygląda normalnie, zagrożone jest z powodu wiszącej nad nim klątwy. Los mieszkańców leży w rękach niezwykłej grupy aniołów. Ale to nie bezpłciowe istoty w białych szatach i ze skrzydłami. Wśród grupy wybranych znaleźli się i prostytutka, i komunista, i ateista. Cóż mogą mieć wspólnego w niewinnością i ocaleniem?

Nagranie „Anioły muszą odejść” na blisko szesnaście godzin zabiera słuchaczy do Warszawy, jakiej nie znają, choćby stąd pochodzili i sprawnie się po tym mieście poruszali. Bohaterowie, o których była mowa, to tylko część oryginalnych, dość ekscentrycznych postaci, których następnego kroku nie sposób przewidzieć.

Konrad T. Lewandowski stworzył niezwykłą, elektryzująca powieść, którą trudno zaklasyfikować. To oczywiście fantastyka, ale mnóstwo tu odniesień do innych epok. Język jest żywy, bohaterowie nieoczywiści i nieprzewidywalni, ale zwroty akcji z każdą godziną wprawiają słuchaczy w jeszcze większe zaskoczenie. Trudno przewidzieć, jak ta historia się skończy. Trudno również oderwać się od słuchania.

Wersja audio została zrealizowana z udziałem znakomitego lektora Rocha Siemianowskiego.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Anioły muszą odejść" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.