Ania z Zielonego Wzgórza (MP3)

Ania z Zielonego Wzgórza
Wspaniała interpretacja Anny Dereszowskiej w cyklu „Mistrzowie sceny czytają perły literatury młodzieżowej i dziecięcej”.

Audiobook „Ania z Zielonego Wzgórza” to adaptacja jednej z najpiękniejszych i najbardziej lubianych przez czytelników na całym świecie powieści Lucy Maud Montgomery. Choć kanadyjska autorka stworzyła postać ten niezwykłej rudej dziewczynki już ponad sto lat temu, Ania Shirley nadal nie ma sobie równych. Opowieść o sierotce, która trafia na Zielone Wzgórze była wielokrotnie adaptowana na potrzeby filmu, teatru i innych wydawniczych przedsięwzięć. Jednak tekst najlepiej przemawia do odbiorców w tradycyjnej formie. Anna Dereszowska zinterpretowała go po mistrzowsku, wspaniale wcielając się w poszczególne postaci, zwłaszcza we wrażliwą, czasami nieco egzaltowaną Anię.

To propozycja dla tych, którzy pamiętają książki Montgomery sprzed lat, dla uczniów, którzy akurat omawiają „Anię z Zielonego Wzgórza” jako szkolną lekturę. Nagranie jest również wspaniałą okazją, aby z przygodami Ani poznać najmłodszych słuchaczy.

Pogodna, pełna dziewczęcego uroku opowieść o sile marzeń, potrzebie miłości i przeciwnościach losu, z którymi można walczyć uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ania z Zielonego Wzgórza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.