Ania z Zielonego Wzgórza (MP3)

Ania z Zielonego Wzgórza
To wielkie szczęście, że w literaturze jest taka postać jak Ania Shirley. Niezwykła dziewczynka, która utwierdza swoje rówieśniczki w przekonaniu, jak ważna w życiu jest wyobraźnia.

Audiobook „Ania z Zielonego Wzgórza” to adaptacja jednej z najpiękniejszych opowieści Lucy Maud Montgomery. Ciepła, ponadczasowa historia o tym, jak wszyscy potrzebujemy miłości i przyjaźni.

Słuchając nagrania, wielu słuchaczy przypomni sobie wzruszenia towarzyszące lekturze „Ani z Zielonego Wzgórza” sprzed lat.

Ale to również forma, w której losy rudowłosej bohaterki mogą poznać ci, którzy na Zielone Wzgórze zawitają z małą sierotka po raz pierwszy. Pogodna, pełna zabawnych wydarzeń opowieść dla dziewcząt i chłopców, którzy chcieliby trochę lepiej poznać kobieca naturę. Ania jest znakomitą przewodniczką po tym świecie oraz po krainie wyobraźni, która tyle samo razy jej pomagał, co wpędzała ją w kłopoty.

Nagranie ukazało się w interpretacji Joanny Pach-Żbikowskiej, która wspaniale przeczytała również kolejna część cyklu „Anię z Avonlea”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ania z Zielonego Wzgórza" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.