Ania z Zielonego Wzgórza (MP3)

Ania z Zielonego Wzgórza
Ania ma 11 lat, płomiennie rude włosy i niezły charakterek! Właśnie opuszcza sierociniec i nareszcie wyrusza do tak długo wyczekiwanego nowego domu. Na miejscu okazuje się jednak, że zaszła pomyłka… Maryla Cuthbert i jej brat Mateusz chcieli przygarnąć pracowitego chłopca, a nie pyskatą dziewczynkę, której czasami nie wychodzą nawet najprostsze domowe czynności.

Ania jest ufna i otwarta, ale też uparta, szczera i inteligentna. Z łatwością zdobywa przyjaciół i równie łatwo przysparza sobie wrogów. Czy Ani uda się zdobyć serca tymczasowych opiekunów i zostanie w domu na Zielonym Wzgórzu? Czy okiełzna swoją żywą wyobraźnię i zapanuje nad językiem?

„Ania z Zielonego Wzgórza” to klasyka literatury dla dzieci i młodzieży, która swoich fanów ma również wśród dorosłych. Książka kryje w sobie wiele wątków poważnych i trudnych, a jednocześnie jest pełna humoru i niezwykłych opisów świata widzianego oczami głównej bohaterki. W nowym przekładzie powieść staje się jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca.

COPYRIGHTS
Copyright © for the polish edition by Algo Sp. z o.o.
Copyright © for the translation by Ewa Łozińska-Małkiewicz
Copyright © for the audio edition by Biblioteka Akustyczna, 2013

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • 8 lutego 2015 ElfikBook,

  Bajkowa opowieść

  Ania jest dla mnie motywacją do spełniania marzeń. Ta książka posiada w sobie tyle barwnych i pięknych opisów, że życie wydaje się piękniejsze i gotow... czytaj >
  Ania jest dla mnie motywacją do spełniania marzeń. Ta książka posiada w sobie tyle barwnych i pięknych opisów, że życie wydaje się piękniejsze i gotowe na wyzwania. To jest książka dla każdego marzyciela.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1