Ania. Biografia Anny Przybylskiej (Okładka miękka)

Ania. Biografia Anny Przybylskiej
Anna Przybylska to postać doskonale znana milionom Polaków. Jedna z najbardziej utalentowanych i najpiękniejszych polskich aktorek była jednocześnie niezwykle inspirującą postacią i skromną dziewczyną z sąsiedztwa, która ponad karierę zawsze stawiała swoją rodzinę. Widzowie, którzy znali Annę Przybylską z jej ról filmowych i serialowych, zapamiętają ją jako uśmiechniętą osobę, która do końca swoich dni pozostała ciepłą, naturalną, przyjazną, ale również wrażliwą kobietą.

Wiadomość o nowotworze trzustki, na który zachorowała aktorka wstrząsnęła nie tylko całym polskim show biznesem, lecz również zwyczajnymi ludźmi, którzy mimo że nigdy nie poznali osobiście Anny Przybylskiej, to jej szczery optymizm, życzliwość i życiowa energia sprawiły, że stała się im bliską sercu postacią.

Przez cały okres swojej choroby aktorka wykazywała ogromną wolę walki – tak długo jak było to możliwe nie rezygnowała z ukochanej pracy, nie unikała wystąpień publicznych i otwarcie opowiadała o swoim leczeniu. Swoim działaniem nie tylko wzbudzała powszechny szacunek i podziw, lecz również dawała nadzieję, że uda jej przezwyciężyć ciężką chorobę. Nic zatem dziwnego, że odejście aktorki w 2014 roku poruszyło nawet najbardziej zatwardziałe serca w Polsce. Ta niewyobrażalna i bardzo bolesna strata, jaką była przedwczesna śmierć Anny Przybylskiej w wieku zaledwie trzydziestu pięciu lat, zrodziła w głowach fanów wiele pytań: jaka była naprawdę? jak wyglądało jej życie? co było dla niej najważniejsze? To właśnie w odpowiedzi na te i inne pytania powstała książka pod tytułem „Ania”, która nieustannie od dnia premiery wzbudza ogromne zainteresowanie czytelników i cieszy się mianem bestsellera.

Biografia Anny Przybylskiej zatytułowana „Ania” to pierwsza na rynku książka opowiadająca o życiu jednej z najpopularniejszych polskich aktorek, autoryzowana przez jej rodzinę. Dotychczas bliscy tytułowej Ani unikali medialnych wypowiedzi o zmarłej, tłumacząc takie zachowanie szacunkiem dla jej pamięci bądź zwyczajnie bólem po stracie ukochanej osoby. Wreszcie jednak światło dzienne ujrzała publikacja, która przedstawia aktorkę taką, jaka była naprawdę – bez sfałszowanego obrazu kształtowanego przez poszukiwaczy taniej sensacji lub domysłów i plotek tworzonych przez osoby, które nigdy jej nie poznały. „Ania” to książka idealna dla tych wszystkich, którzy kochali Annę Przybylską bądź zafascynowani jej osobą pragną dowiedzieć się, kim stawała się, gdy gasły światła reflektorów i błyski fleszy.

Anna Przybylska była tytułową Anią – nie Anną, co z jednej strony brzmi dumnie, lecz z drugiej zbyt oficjalnie. Aktorka miała duże poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, czym nierzadko narażała się plotkarskim tabloidom. Bez wątpienia była to jednak także osoba z charakterem i dużym temperamentem, gotowa bronić prywatności swojej oraz swoich najbliższych. Postać Anny Przybylskiej w polskiej kinematografii była istnym fenomenem – już za pierwszą rolę uroczej policjantki, Marylki Baki w serialu „Złotopolscy” pokochały ją miliony Polaków. Ogromna popularność szybko przyniosła jej kolejne propozycje – aktorka pojawiła się w wielu znanych produkcjach, jak choćby „Dzień świra”, „Rób swoje, ryzyko jest twoje”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, oraz w takich serialach jak m.in. „Daleko od noszy” oraz „Klub szalonych dziewic”. Uwagę mediów Anna Przybylska ściągała jednak nie tylko swoim talentem, lecz również ponadprzeciętną urodą, która zagwarantowała jej m.in. tytuł „Viva Najpiękniejsi”.

Książka przedstawiająca życiorys polskiej aktorki napisana przez dwóch dziennikarzy związanych z „Gazetą Wyborczą Trójmiasto” – Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego, to fascynująca opowieść o osobie, o której wielu myślało, że wiedzą wszystko dzięki telewizji, gazetom i portalom plotkarskim, lecz w rzeczywistości było to jedynie złudne wrażenie. Dwóch doświadczonych biografów, którzy wcześniej spisali życiorys polskiego boksera, Dariusza Michalczewskiego w książce zatytułowanej „Tiger bez cenzury”, tym razem odsłania realny, wiarygodny portret niezapomnianej i jednej z najbardziej inspirujących postaci polskiego show biznesu ostatnich lat.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ania. Biografia Anny Przybylskiej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.