Angielskim do mnie mów - cz.1 (MP3)

Angielskim do mnie mów - cz.1
Angielski bez gramatyki? Nowa i skuteczna metoda pozwalająca na przyswojenie języka. Nauczysz się w krótkim czasie skutecznie porozumiewać, rozmawiać o codziennych sprawach. Audiobook „Angielskim do mnie mów, część 1” to multimedialny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych, bez wkuwania zasad gramatyki.

Uczestnicząc w przygodach bohaterów kolejnych lekcji, dzięki specjalnie dobranym dialogom i stopniowaniu trudności będziesz intuicyjnie przyswajać zasady językowe. W taki sam sposób jak uczy się małe dziecko języka ojczystego. Dialogi zbudowane są po polsku i równolegle po angielsku. To metoda ADL.

Audiobook zawiera 50 lekcji interaktywnych. Wygodny program pozwala w szybki sposób opanować nawigację po zawartości kursu.

W każdej scence pojawiają się nowe słowa i zwroty. Dialogi są tak dobrane, abyś mógł je łatwo zapamiętać i intuicyjnie przyswajać nowe słownictwo.

Świetni lektorzy, wśród nich wielu native-speakerów, pomogą Ci opanować poprawną wymowę i poznać różne akcenty angielskiego. Możesz powtarzać usłyszane zdania i ćwiczyć mówienie po angielsku.

Testy i ćwiczenia z odpowiedziami dodatkowo pomogą Ci utrwalać nowe słowa i całe zdania. Pozwolą Ci jeszcze lepiej posługiwać się językiem w nowych sytuacjach.

Możesz w przyjazny sposób opanować 5.000 słów i zwrotów! Pozwoli Ci to swobodnie posługiwać się angielskim w różnych codziennych sytuacjach.

Całą zawartość kursu możesz także nagrać na odtwarzacz MP3. Możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu!

W nagraniu znajdziesz następujące materiały:

* 50 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku łatwo rozumiejąc nowo poznawane słowa i zwroty.

* 50 epizodów w wersji angielskiej. Pomagają Ci ćwiczyć nowo nabyte zdolności językowe.

* 50 polsko-angielskich słowniczków, które pomagają Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.

* 50 testów ze zdaniami zawierającymi poznane słowa. Ułatwiają Ci one posługiwanie się językiem w wielu nowych sytuacjach.

* Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 - razem 14 godzin! Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu!:)

* Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia oraz testy i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!

„Angielskim do mnie mów część1” sprawi, że Twoja nauka angielskiego będzie tak przyjemna i skuteczna, jak nigdy dotąd!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Angielskim do mnie mów - cz.1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.