Angielski na mp3 "Konwersacje dla Gimnazjum" (MP3)

Angielski na mp3 "Konwersacje dla Gimnazjum"
Angielski na mp3 „Konwersacje dla gimnazjum”

Kurs przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej

Kurs na audiobooku jest wygodna formą przyswajania wiedzy. Słuchasz, powtarzasz, zapamiętujesz. Metoda od dawna stosowana w szkolnictwie. Ważna jest liczba powtórzeń. Trzeba to zrobić kilkanaście razy. Następnego dnia ponownie i gotowe. Celem audiobooka jest nie tylko przypomnienie i rozszerzenie zakresu posiadanego przez ucznia słownictwa, ale też nauczenie poprawnej wymowy i oswojenie ze swobodną wypowiedzią w języku obcym. Kurs ma przygotować do egzaminu kończącego gimnazjum. Lekcje są prowadzone przez rodowitych Anglików w ciekawy sposób wprowadzają nowy materiał, utrwalają poznane słówka, uczą poprawnej wymowy i tworzenia wypowiedzi. W wiedzę zawsze warto inwestować.

W każdej lekcji dialog, tematycznie zebrane zwroty i zdania do powtarzania (wszystkie słówka i wyrażenia nagrane z tłumaczeniami) oraz rozmowa z lektorem. Wszystko po to, aby mówienie i rozumienie po angielsku przestało sprawiać problemy. Uzupełnieniem nagrania jest książeczka w formacie pdf z pełnym tekstem kursu, tłumaczeniami i odpowiedziami do ćwiczeń. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.

Uwaga! Nowość! Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” (pliki lrc) podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3 lub ekranie komputera. Kurs dostępny jest również w wersji iPod.

Poziom: podstawowy

W zestawie: Pliki do pobrania spakowane: pliki mp3 +lrc. (72 MB, 78 min) + plik PDF z tekstem kursu (23 str.) + Instrukcja korzystania z kursu na mp3

Tematyka:
Lesson 1 My Hobby
Lesson 2 A Sports Fan!
Lesson 3 At a party
Lesson 4 A school trip
Lesson 5 On holiday
Lesson 6 At School
Lesson 7 Fashion
Lesson 8 Health problems
Lesson 9 Food and drinks
Lesson 10 The world around

W każdej lekcji:
1. Dialog wprowadzający tematykę lekcji
2. Powtarzanie nowych słów i zwrotów, utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach
3. Odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Angielski na mp3 "Konwersacje dla Gimnazjum"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.