Angielski Matura ustna. Trening wypowiedzi (MP3)

Angielski Matura ustna. Trening wypowiedzi
„Trening czyni mistrza!” Kurs Matura ustna.

Jeśli ćwiczysz dużo, umiesz lepiej. Bez systematycznego treningu nie ma wyników, wie o tym każdy sportowiec, a także każdy nauczyciel. Trzeba powtarzać systematycznie zakres słownictwa, formy wypowiedzi, aby efektywnie przygotować się do matury. Z kursem na mp3 wszelkie powtórki do egzaminów są łatwiejsze i przyjemniejsze. Kurs systematyzuje wiedzę. Przypomina najważniejsze zwroty konwersacyjne niezbędne do tworzenia wypowiedzi w zadaniach egzaminacyjnych, zawiera ćwiczenia jak wyczerpująco odpowiadać na pytania egzaminatora i poprawnie wykonać wszystkie zadania na maturze ustnej:

Zadanie 1. Rozmowa z odgrywaniem roli

Zadanie 2. Opis ilustracji i odpowiedzi na trzy pytania

Zadanie 3. Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa pytania

Aby nabrać pewności w mówieniu, słuchaj i powtarzaj gotowe zwroty przydatne w rozmowie. Próbuj płynnie reagować na polecenia egzaminatora: wyrażać opinie, wątpliwości czy preferencje, sugerować, relacjonować wydarzenia, opisywać ilustrację, dokonywać wyboru. Określonych zwrotów należy nauczyć się na pamięć, to zdecydowanie podnosi pewność siebie, gdy reagujesz od razu na postawione pytanie. W ćwiczeniach oznaczonych jako Trening wypowiedzi wykonujesz polecenia lektora i samodzielnie tworzysz wypowiedzi. Przy każdej instrukcji jest podawana przykładową odpowiedź, dzięki czemu od razu sprawdzisz swoje umiejętności.

W kursie mp3 znajdziesz wszystkie zwroty nagrane z tłumaczeniami, polecenia egzaminatora oraz wzory odpowiedzi. W pliku PDF znajduje się pełny tekst kursu, zadania egzaminacyjne z odpowiedziami oraz ilustracje i zdjęcia. Dodatkowo w części Strategie egzaminacyjne zapoznasz się z praktycznymi radami, jak prawidłowo udzielać odpowiedzi podczas egzaminu, na co zwrócić uwagę w konkretnych zadaniach oraz o czym musisz pamiętać, aby twoja odpowiedź została dobrze oceniona przez egzaminatora.

Chcąc zrobić powtórkę do egzaminu skorzystaj z kursu Angielski na mp3 Konwersacje do matury. Znajdują się tu tematy najczęściej występujące w zadaniach egzaminacyjnych; utrwalisz materiał przydatny zarówno na maturze.

Z naszymi kursami matura będzie łatwiejsza i bez stresu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Angielski Matura ustna. Trening wypowiedzi" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.