ANASTAZJA/ BARTOK WSPANIAŁY (DVD)

ANASTAZJA/ BARTOK WSPANIAŁY

ANASTAZJA/ BARTOK WSPANIAŁY (DVD)

ANASTASIA/ BARTOK

ANASTASIA/ BARTOK

Zestaw zawiera 2 filmy animowane: "Anastazja" i "Bartok Wspaniały".

ANASTAZJA

W porywającym thrillerze opartym na scenariuszu autora Siedem znakomitą kreację stworzył nagrodzony OscaremŽ Nicholas Cage (OscarŽ 1995 dla najlepszego aktora za rolę w filmie Zostawić Las Vegas), któremu partnerują Joaquin Phoenix i Catherine Kelner. Trzymający w nieustannym napięciu film, wyreżyserowany przez Joela Schumachera (Klient, Batman Forever, Czas zabijania), opowiada o odysei człowieka, który za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia tajemniczej zbrodni sprzed lat, a odkrywa wstrząsającą prawdę o sobie samym.

Wersja językowa: angielska, szwedzka, duńska, norweska, fińska

Napisy: czeskie, duńskie, fińskie, hebrajskie, islandzkie, norweskie, polskie, portugalskie, szwedzkie, węgierskie, angielskie

BARTOK WSPANIAŁY

Uroczy bohater niezapomnianej Anastazji powraca! Wraz ze swymi okrzykami „HA" i „HI-YA" Bartok Wspaniały występuje tym razem we własnym, pełnometrażowym filmie pełnym przygód, humoru i muzyki; filmie, który rozbawi i oczaruje całą rodzinę.Mający szalenie wysokie mniemanie o sobie, lecz tak naprawdę wcale nie grzeszący odwagą Bartok, musi stawić czoła niebezpieczeństwom czyhającym na tłocznych ulicach Moskwy. Porwany zostaje młody książę Iwan i aby uratować go z łap niegodziwej czarownicy Baby Jagi - potrzebny jest prawdziwy bohater. Bartok, wraz ze swym przyjacielem Zozi muszą znaleźć w sobie odwagę i spryt by uwolnić księcia zanim regentka Ludmilla obejmie tron Romanowów. Cała plejada nowych postaci, cudowna animacja i pięć nowych piosenek sprawiają, że Bartok Wspaniały jest doskonałą rozrywką, pełną humoru i świetnych gagów. Przyłączcie się do Bartoka i odkryjcie razem z nim, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko potraficie uwierzyć w siebie.

Wersja językowa: angielska, polska, czeska, węgierska, portugalska, Lektor

Napisy: angielskie, węgierskie, tureckie

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"ANASTAZJA/ BARTOK WSPANIAŁY" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.