Aminata. Siła miłości (ebook) (do pobrania)

Aminata. Siła miłości (ebook)

Aminata. Siła miłości (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
,,Aminata. Siła miłości” to niezwykła opowieść o losach Aminaty Diallo, urodzonej w 1745 roku w zachodnioafrykańskiej wiosce Bayo. Jedenastoletnia Aminata, porwana przez brytyjskich handlarzy niewolników, zdołała przetrwać podróż przez Atlantyk i znalazła się w Karolinie Południowej. Niepogodzona z losem, gdy tylko nadarzyła się sposobność, ucieka z niewoli, rozpoczynając tym samym wielką podróż do domu. Historia Aminaty to opowieść o przyjaźni, miłości i pełnej determinacji walce o uwolnienie się spod jarzma niewoli. Lawrence’owi Hillowi udało się stworzyć trzymającą w napięciu i boleśnie prawdziwą opowieść o niezłomnej kobiecie – wstrząsające, zapierające dech w piersiach arcydzieło.

Książka nagrodzona Commonwealth Writers’ Prize

Wspaniale skonstruowana, pełna barwnych postaci i fascynujących szczegółów.
Nancy Kline, „New York Times Book Review”

To opowieść, której żaden słuchacz i żaden czytelnik nigdy nie zapomni.
„Publishers Weekly”

Prawdziwe arcydzieło o brawurowym, imponującym zasięgu geograficznym, historycznym i międzyludzkim.
„Globe and Mail”

Imponujące dzieło historyczne Lawrence’a Hilla wciąga bez reszty i zasługuje na to, by dotrzeć do szerokiego, międzynarodowego grona czytelników.
Delia Jarrett-Macauley, „Washington Post”

Hill z wdziękiem i współczuciem powierza prawdziwe, a zarazem przerażające doświadczenie wiarygodnej bohaterce – takiej, na jaką zasługuje dobra powieść historyczna.
Jennifer Berman, „Bookforum”

Byłam zdziwiona, gdy na okładce odkryłam nazwisko Lawrence’a Hilla… Nie mogłam uwierzyć, że ta książka jest wytworem wyobraźni pisarza z XXI wieku, a nie autobiograficzną historią opowiedzianą przez osiemnastowieczną Afrykankę.
Kim Lundstrom, „Real Change”

Inspirująca powieść pełna polotu i urzekającej siły… Lawrence Hill stworzył w tej książce wspaniałe, pełne barw i emocji tło, dzięki któremu opowieść Aminaty jest pełna życia. Szczerze polecam lekturę tej przejmującej powieści.
Charles Shea LeMone, „Roanoke Times”

Powieść Hilla zdumiewa swym pięknem i głębokim szacunkiem dla człowieczeństwa. To jedna z tych nielicznych książek, które sprawiają, że czytelnik zatapia się w niej bez pamięci.
Eileen Charbonneau, „Historical Novels Review”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Aminata. Siła miłości (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.