All The Best (2CD)

All The Best
"All the Best" to pierwsza taka składanka Tiny Turner, która zbiera na dwupłytowym wydawnictwie wszystkie najlepsze utwory światowej sławy artystki. W ten sposób słuchacze mogą do woli delektować się aż 33 piosenkami w wykonaniu legendy.


Album z największymi przebojami obejmuje nie tylko utwory, które przyniosły Tinie Turner ogromną sławę w latach sześćdziesiątych, ale i dobrze znane nagrania z ostatnich dwóch dekad jej artystycznej kariery. Wydawnictwo zostało zrealizowane w listopadzie 2004 roku. W Polsce ukazało się nakładem wytwórni Warner Music Poland.

Na dwóch płytach odnajdziemy takie przeboje, jak "Privat Dancer" czy znane z filmowej serii o Jamesie Bondzie, hipnotyzujące "Golden Eye". Lista utworów koncentruje się na solowej karierze Tiny Turner, choć nie brakuje tu też kawałków powstałych w ramach jej współpracy z Ike’iem Turnerem. Prawdziwą niespodzianką dla fanów są trzy premierowe nagrania umieszczone na końcu albumu. Za produkcję jednego z nich - "Open Arms" odpowiada sam Jimmy Hogarth. Pozostałe dwie premiery to "Something Special" i "Complicated Disaster". Prawdziwi koneserzy twórczości Tiny Turner będą usatysfakcjonowani - w składance uwzględniono również mniej popularne szlagiery, choćby niezapomniane "Cose Della Vita" w duecie z Erosem Ramazottim czy też koncertową wersję "Addicted To Love". Prawdziwą wisienką na torcie jest "Great Spirits" będący soundtrackiem do wzruszającej animacji "Mój brat niedźwiedź".

Lista utworów:
CD 1
1. Nutbush City Limits
2. What You See Is What You Get
3. Missing You
4. Open Arms (NEU)
5. The Best
6. River Deep Mountain High
7. When The Heartache Is Over
8. Let´s Stay Together
9. I Don´t Wanna Fight
10. Whatever You Need
11. I Can´t Stand The Rain
12. Goldeneye
13. I Don´t Want To Lose You
14. Great Spirits
15. Proud Mary
16. Addicted To Love

CD 2
1. In Your Wildest Dreams
2. Privat Dancer
3. Why Must We Wait
4. Typical Male
5. Tonight - with David Bowie
6. Complicated Disaster
7. On Silent Wings
8. Something Special (NEU)
9. We Don´t Need Another Hero
10. It´s Only Love - with Bryan Adams
11. Cose Della Vita - with Eros Ramazotti
12. Steamy Windows
13. Paradise Is Here
14. What´s Love Got To Do With It
15. Better Be Good To Me
16. Two People
17. Something Beautiful Remains (NEU)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"All The Best" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.