Alicja w Krainie Czarów (MP3)

Alicja w Krainie Czarów
Alicja w krainie czarów należy do wąskiego kanonu najsłynniejszych bajek świata, a równocześnie do kanonu lektur szkolnych. Niezwykle atrakcyjna fabuła opowiada o przygodach małej dziewczynki w krainie baśni i fantazji. Mały słuchacz utożsami się z bohaterką tej bajki, razem z nią pobiegnie za wytwornym Białym Królikiem, wpadnie do głębokiej studni, popłynie podziemnymi korytarzami w rzece z własnych łez, wypije herbatę z Kapelusznikiem, wda się w spór z Królową Kierów, zaprzyjaźni się ze znikającym Kotem. Razem z Alicją uczestniczyć będziew emocjonujących przygodach i w pełnych humoru rozmowach. Od bohaterki nauczy się ciepłego podejścia do innych, optymizmu i dobrego serca.

„Alicja w Krainie Czarów” przygotowana przez wydawnictwo Siedmioróg, to nagranie, w realizacji którego wzięli udział znakomici aktorzy. Wystarczy wspomnieć choćby Krzysztofa Wakulińskiego, Grzegorza Damięckiego, Leszka Zdunia czy Monikę Węgiel.

Oprócz tego, że audiobook uchyla maluchom drzwi do klasyki literatury, dając szansę poznania bohaterów powieści Lewisa Carrolla, zabierze je również w niezwykłą, muzyczną podróż. Godzina z wyjątkowym tekstem i piosenkami to najlepszy rodzaj rozrywki dla dzieci w wieku przedszkolnym i tych, które uczęszczają do pierwszych klas szkoły podstawowej. Dynamiczna akcja, żywe tło muzyczne, wyraźny podział na role i oczywiście piosenki – to wszystko sprawi, że dzieci słuchać będą z uwagą i poznają jedną z najpiękniejszych opowieści, jaką kiedykolwiek stworzono z myślą o młodych odbiorcach.

Tagi: Alicja w Krainie Czarów1, Lewis Carroll2, słuchowisko dla dzieci3

Obsada aktorska:

Narrator: Krzysztof Wakuliński

Alicja: Dominika Kluźniak

Siostra Alicji/Papuga Lora/Księżna/Kat: Monika Węgiel

Biały Królik/Zając Marzec: Grzegorz Damięcki

Mysz: Marta Dobecka

Stara Sroka: Elżbieta Kijowska

Gąsior/Młody Rak/Lokaj-Ryba/Lokaj-Żaba: Mateusz Rusin

Kanarek/Bill/Siódemka: Leszek Zduń

Stary Rak/Suseł/Gryf: Sławomir Pacek

Pat/Fałszywy Żółw: Michał Podsiadło

Kot z Cheshire: Andrzej Blumenfeld

Gąsienica/Królowa Kierów: Joanna Jeżewska

Kapelusznik/Król Kierów: Andrzej Mastalerz

Dwójka: Joanna Kwiatkowska-Zduń

Piątka: Milena Suszyńska

Walet Kierowy: Grzegorz Kwiecień

PIOSENKA FINAŁOWA:

Dominika Kluźniak

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Alicja w Krainie Czarów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.