Alicja w Krainie Czarów (MP3)

Alicja w Krainie Czarów
Audiobook należący do klasyki literatury dziecięcej. Siedmioletnia Alicja przenosi się do Krainy Czarów, w której spotyka wiele tajemniczych i zaskakujących postaci. Książka przesycona jest symboliką i metaforą, pełna absurdów i paradoksów zaskakuje niektórymi skojarzeniami. Książka odczytywana na dwóch poziomach, jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy w głębi duszy dalej są dziećmi.

Nagranie to okazja, żeby poznać historię Alicji przechodzącej na drugą stronę lustra w klasycznej formie, bez zbędnych ozdobników i wariacji. Tekst powieści w najczystszej postaci, w dodatku znakomicie przeczytany, to świetna sposobność, aby jeszcze raz wejść z Alicją do Krainy Czarów i wychwycić być może nowe niuanse, a dzieciom przedstawić wspaniałe przygody, jakie dziewczynka przeżyła z nowymi przyjaciółmi.

Prezentowany audiobook to pełen tekst historii autorstwa Lewisa Carrolla w znakomitej interpretacji Anny Romantowskiej. Wielokrotnie wznawiana, adaptowana na różne sposoby: w teatrze, słuchowiskach, filmach, wykorzystywana jako elementy popkultury, najpiękniejsza jest chyba w klasycznej formie.

Lewis Caroll to pseudonim angielskiego matematyka, Charlesa L. Dodgsona (1832-1898).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Alicja w Krainie Czarów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.