Ali Baba i czterdziestu zbójców. Baśń o Aladynie i o lampie cudownej (MP3)

Ali Baba i czterdziestu zbójców. Baśń o Aladynie i o lampie cudownej
Zafascynowany Bliskim Wschodem Bolesław Leśmian jest autorem niezwykłych adaptacji niektórych spośród „Baśni z tysiąca i jednej nocy”. Teraz historię w jego opracowaniu dostępne są również w wersji audio.

Prezentujemy nagranie, które zabierze słuchaczy do orientalnego świata na ponad pięć wspaniałych godzin. Audiobook zawiera utwory „Ali Baba i czterdziestu rozbójników” oraz „Baśń o Aladynie i o lampie cudownej”.

Wspaniała podróż do świata niezwykłych historii jest jeszcze bardziej niezwykła dzięki pięknemu językowi charakterystycznemu dla twórczości poety.

Arabski świat odwiedzimy wraz ze znakomitą lektorką Hanną Kinder-Kiss, która znakomicie zinterpretowała utwory Leśmiana z myślą o najmłodszych słuchaczach. Dzieci będą zachwycone przepychem baśniowego świata, a nade wszystko fantastycznymi przygodami bohaterów: zbójników, sułtanów, czarowników. Audiobook „Ali Baba i czterdziestu rozbójników. Baśń o Aladynie i o lampie cudownej” to historie, które przemawiają do wyobraźni nie tylko dziecięcej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Ali Baba i czterdziestu zbójców. Baśń o Aladynie i o lampie cudownej" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.