Alarm w St. Omer (MP3)

Alarm w St. Omer
Powieść znakomitego polskiego żołnierza, pilota myśliwców w okresie II wojny światowej, który wsławił się również jako autor opowieści o przygodach lotników. Tym razem do słuchaczy trafia audiobook będący adaptacją tomu opowiadań, w których Bohdan Arct przybliża fakty, wydarzenia, autentyczne postaci. 25 opowiadań to historie, które przeżył sam autor lub jego przyjaciele-piloci. Usłyszymy o obronie Warszawy, sławnej bitwie o Anglię, powstawaniu Dywizjonu 303.

Typowe dla twórczości Arcta połączenie wiedzy historycznej popartej osobistymi doświadczeniami ze znakomitym, lekkim, niemal gawędziarskim stylem to klucz do sukcesu jego publikacji.

Słuchacze docenią realizm opisywanych scen batalistycznych, bogactwo technicznych detali i ciekawe postaci, które spotykamy w „Alarmie w St. Omer”.

Audiobook z tak realistycznymi opisami pozwala czytelnikom przenieść się w czasie i wraz z asami polskiego lotnictwa okresu wojny przeżywać podniebne przygody.

Bohdan Arct jest autorem również innych powieści, które ukazały się jako audiobooki: „Cena życia”, „Pamiętnik pilota” czy „Niebo w ogniu”.

Bohdan Arct (1914-1973) jako pilot myśliwski brał udział w II wojnie światowej. Jest autorem książek wspomnieniowych i o tematyce batalistycznej, m.in. Kamikadze – Boski Wiatr, Skrzydła nad Warszawą, Na progu kosmosu, Rycerze biało-czerwonej szachownicy oraz wielu innych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Alarm w St. Omer" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.