Alarm niedźwiedziowy (MP3)

Alarm niedźwiedziowy
Wspaniałe postaci z kultowej dobranocki teraz jako postacie, które ponownie możemy spotkać, słuchając wspaniałych audiobooków. Studio 100 przedstawia serię nagrań z przygodami sympatycznej Mai oraz jej nieco leniwego, ale uroczego przyjaciela Gucia. Wszyscy ci, którzy pamiętają Pszczółkę Maję z dzieciństwa, którzy przed laty chętnie zasiadali przed telewizorami, aby poznać przygody mieszkańców łąki, z pewnością chętnie sięgną po te nagrania z myślą o swoich dzieciach.

Pogodne, pełne humoru, ciepła i mądrości opowieści sprawią, że maluchy miło spędzą czas. Audiobooki w tym cyklu świetnie sprawdzą się jako historyjki do poduszki, ale polecamy je również tym, którzy udają się w podróż lub chcą urozmaicić czas przewidziany na lekturę z dziećmi.

„Alarm niedźwiedziowy” to historia przygodowa, opowiedziana językiem odpowiednim także dla najmłodszych dzieci. Nagranie ukazało się w interpretacji Joanny Koroniewskiej, która przeczytała również drugi tom przygód Mai, Gucia i przyjaciół – wydany pod tytułem „królewski relaks”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Alarm niedźwiedziowy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.