Aladyn (MP3)

Aladyn
Fascynujące przygody Aladyna to kolejna odsłona wspaniałej serii audiobooków na podstawie historii Disneya.

Krótkie nagrania znakomicie nadają się dla maluchów, które nie są w stanie długo skupic uwagi, ale również w sytuacjach takich jak podróż czy wieczorne usypianie.

Pasjonujące przygody, prosty język i opowieści, w których nie ma przemocy to propozycja głównie dla najmłodszych słuchaczy, ale wiemy, ze chętnie sięgają po serię Disneya również starsze dzieci, bo to kolekcja, w której znajdują się ulubione, docenione na całym świecie i chętnie na całym świecie oglądane, czytane i słuchane historie.

Jeśli jeszcze raz chcecie wybrać się do cudownej krainy, w której Aladyn spotyka Dżina spełniającego życzenia, koniecznie posłuchajcie tego nagrania.

Pełna humoru i przygód historia sprawi, ze na blisko dwadzieścia minut zapomnicie o wszystkim i wraz z Aladynem zechcecie podróżować na latającym dywanie.

Polecamy tę i inne opowieści, które ukazały się w interpretacji Artura Barcisia. W disneyowskiej bajkowej serii nagrań znalazły się również takie tytuły jak: „Król lew”, „Przygody Zygzaka” oraz „Zakochany kundel”.

Zarówno klasyczne jak i nowe produkcje cieszą się uznaniem i popularnością wśród anjbardziej wymagających słuchaczy – dzieci.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Aladyn" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.