AKUSTYCZNIE (Płyta winylowa)

AKUSTYCZNIE

AKUSTYCZNIE (Płyta winylowa)

Lady Pank

Oferta specjalna -16%

Lady Pank

 • Nowy, wyjątkowy album legendarnej grupy Lady Pank w wersji vinylowej! Akustyczne wersje sztandarowych utworów zespołu na klasycznych czarnym krążku! Wydaniu albumu towarzyszy specjalna okazja. Lady Pank w wersji akustycznej ostatni raz szerokiej publiczności zaprezentowali się równo 20 lat temu!

  Lady Pank to ponad 30 lat muzycznej tradycji i historii rodzimej sceny rock’n’rollowej. Zespół nigdy nie obniżył poziomu, mimo że jego dorobek to aż 17 płyt studyjnych, 12 kompilacji i 4 albumy koncertowe, w tym jeden nagrany z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Lady Pank to także wielkie przeboje i niezapomniane refreny, które zapewniły zespołowi nieśmiertelność i zasłużenie wprowadziły grupę do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Dziś śmiało można mówić, że osiągnęła status kultowej.
  Na płycie znajdują się utwory prezentujące przekrój twórczości Lady Pank. Od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół obecnie podbija stacje radiowe i listy przebojów. Wszystkie w wyjątkowych akustycznych aranżacjach, które nigdy wcześniej nie ukazały się na żadnym oficjalnym wydawnictwie zespołu. "Będzie to duża niespodzianka i spora gratka dla fanów, którzy kochają naszą muzykę" – mówi Jan Borysewicz.

  Utwory na nadchodzącą płytę zostały zarejestrowane podczas serii akustycznych koncertów, jakie Lady
  Pank zagrało w całej Polsce na początku 2015 roku, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.Podczas trasy muzycy skupili się na tym, aby na nowo zaaranżowany materiał zabrzmiał jak najlepiej. Równocześnie obserwowali reakcje publiczności, bo na ich podstawie powstawała track lista nadchodzącej płyty akustycznej. Album jest więc nie tylko ekscytującym doświadczeniem w karierze grupy, ale także ukłonem w kierunku fanów.

 • Strona A
  1 Wenus, Mars
  2 Marchewkowe Pole
  3 Sztuka Latania
  4 Dobra Konstelacja

  Strona B
  1 Zostawcie Titanica
  2 Stacja Warszawa
  3 Zawsze Tam, Gdzie Ty
  4 To Jest Tylko Rock And Roll

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"AKUSTYCZNIE" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.