Akta Dresdena - tom 9. Biała Noc (Okładka twarda)

Akta Dresdena - tom 9. Biała Noc

Akta Dresdena - tom 9. Biała Noc (Okładka twarda)

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz serię o Dresdenie
  • cenisz sobie prozę Jima Butchera
  • Harry Dresden weźmie na kark życie swoich przyjaciół
Kup na prezent

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.


Zaniepokojona serią domniemanych samobójstw policja wzywa na pomoc Harry’ego, który na miejscu zbrodni natychmiast trafia w dziesiątkę i odkrywa magiczną skazę, której nie można z niczym pomylić. Znajduje również przeznaczoną dla niego wiadomość, która nie jest bynajmniej sympatyczna. „Zabójstwa” będą trwały, dopóki Harry nie zdoła powstrzymać swojego dręczyciela – tymczasem wszystkie poszlaki prowadzą do jego przyrodniego brata, co zupełnie nie ma sensu.


Tak się nieszczęśliwie składa, że w toku śledztwa Harry ściąga sobie na kark bandę wampirów żywotnie zainteresowanych wynikami dochodzenia. Wkrótce okazuje się, że wszyscy jego przeciwnicy mają przewagę liczebną i siłową, on zaś zostaje wystawiony na groźne pokusy. Jeśli zawiedzie, jego przyjaciele zginą.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Akta Dresdena - tom 9. Biała Noc" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.