Akta Dresdena. Martwy rewir (Okładka miękka)

Akta Dresdena. Martwy rewir

Akta Dresdena. Martwy rewir (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to kolejna część serii z Harrym Dresdenem w roli głównej
  • pokręcony klimat i połączenie maga za detektywem tworzą iście wybuchową mieszankę
  • lubisz solidną fantastykę

Kup na prezent

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.

 

Na szczęście, nie jest w swojej roli osamotniony. Wprawdzie większość ludzi nie wierzy w magię, ale w chicagowskiej policji istnieje Wydział Dochodzeń Specjalnych, którym kieruje serdeczna przyjaciółka Harry’ego, Karrin Murphy. WDS zajmuje się… niezwykłymi sprawami.

 

I właśnie z powodu Karrin Harry udaje się na cmentarz Graceland na potajemne spotkanie z wampirzycą imieniem Mavra. Mavra dysponuje materiałami, które mogłyby zniszczyć karierę Karrin, i ma jedno bardzo proste żądanie: chce dostać Słowo Kemmlera i posiąść związaną z nim moc. Najpierw jednak Harry musi się dowiedzieć, co dokładnie zgodził się jej dostarczyć. W ten właśnie sposób rozpoczyna się jego wyścig z czasem i sześciorgiem nekromantów, którego stawką jest nie tylko Słowo, lecz także powstrzymanie Halloween, w czasie którego umarli naprawdę powstaną z grobów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Akta Dresdena. Martwy rewir" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.