Agyness B. Marry (CD)

Agyness B. Marry

Agyness B. Marry (CD)

Agyness B. Marry

Oferta specjalna -18%

Agyness B. Marry

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • album cechuje się ciężkim zarówno gitarowym brzmieniem jak i kobiecą wrażliwością
 • materiał został nagrany bez żadnych ulepszeń
 • ten materiał to przekrój dotychczasowego życia i moich emocji artystki

 • Agyness B. Marry - mieszka i tworzy Warszawie. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas. Podczas występu na Spring Brake Showcase Festival & Conference 2014, przez niektórych uznana została za największe odkrycie – co ciekawe, był to zaledwie jej drugi koncert.

  Wyróżnienie otrzymane od jury konkursu Hortex Rytmy Młodych pozwoliło wystąpić jej na głównej scenie ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie. W listopadzie zagrała podczas Europejskich Targów Muzycznych „Co jest grane” w Warszawie. Występowała też jako support przed Brodką, Skubasem, czy Ballet School.

  Jej debiutancki album zatytułowany po prostu „Agyness B. Marry” to 12 brudnych, rockowych utworów. Materiał został nagrany bez żadnych ulepszeń, a realizatorem nagrań był Maciej Cieślak (Ścianka, Lenny Valentino). Agyness B. Marry stworzyła album przesiąknięty jednocześnie ciężkim gitarowym brzmieniem i kobiecą wrażliwością. Delikatność miesza się na tej płycie ze skrajnością garażowego grania.

  „Płyta jest odzwierciedleniem mojej osoby na przestrzeni lat. Pokazuje mój charakter, czasem mocny (jak "Dirty Water" czy "Break Up Breakdown"), a czasem delikatny i ciepły (chociażby w "Among Lights"). Niektóre z tych piosenek powstały rok temu, niektóre mają wiele lat. Ten materiał to przekrój mojego dotychczasowego życia, moich emocji, wzlotów i upadków. Album jest bardzo osobisty, emocjonalny i szczery. Wyjątkowe jest to, że pomimo tego, że niektóre piosenki mają wiele lat, nagrywając materiał potrafiłam nadal utożsamiać się z tymi emocjami, które czułam dawno temu. Jednak człowiek nie zmienia się tak bardzo jakby czasami chciał” - Agyness B. Marry.
 •  
  1.Intro
   
  2.Hard To Die
   
  3.Dirty Water
   
  4.Among Lights Of Fireflies
   
  5.She Says She Needed a Friend
   
  6.My Name Is New
   
  7.Rainbow
   
  8.Home
   
  9.All My Little
   
  10.Break Up Breakdown
   
  11.Vaccine
   
  12.You Live By The Sea

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Agyness B. Marry" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.