Afterbomb madness (ebook) (do pobrania)

Afterbomb madness (ebook)

Afterbomb madness (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • spodziewasz się III Wojny Światowej
  • Nie straszna Ci postapokaliptyczna rzeź
  • nie obce Ci jest pojęcie groteski

Kup na prezent
Jednak zagłada jest jak ciągnąca się latami, nieuleczalna gangrena. Stany Zjednoczone przypominają tkankę, która rozpaczliwie walczy o przetrwanie, ale nieubłaganie przegrywa z postępującą martwicą. Zmagania te trwają już blisko 150 lat, jakkolwiek wciąż jeszcze istnieją ogniska oporu, odpierające ataki Skalanych ciemną materią komunistów i walczących o przestrzeń życiową istot z innego wymiaru. Gehenna ciągnie się bez końca.

A tobie przyszło żyć właśnie teraz – gdy Ziemia przypomina jądrowy poligon, flora i fauna zdają się być dekoracją horroru, a ludzkość cofnęła się do czasów plemiennych. Czy jesteś w stanie to znieść? Czy zdołasz wpłynąć na los USA? Przekonajmy się…

AFTERBOMB MADNESS to postapokaliptyczna, groteskowa gra fabularna, w której gracze wcielają się w Amerykanów, żyjących w czasie III Wojny Światowej. Nadrzędnym celem rozgrywki jest przetrwanie w potwornych realiach zrujnowanego świata. Jednak aby móc tego dokonać, gracze – ambitni śmiałkowie silnie zdeterminowani by działać – będą musieli szukać sprzymierzeńców, wspierać różne społeczności i organizacje. Pasywność jest jak upiorna równia pochyła – prowadzi w prostej linii do fatalnego upadku, odczłowieczenia i ponurej akceptacji eutanazji, jaką aplikują Ameryce obcy i komuniści. Chwyć więc kostuchy w garść i rozpocznij rozgrywkę, by zwyciężać!

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • pewność, że wspierasz twórców, ponieważ dostaną kasę bezpośrednio od nas

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Afterbomb madness (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.