A Secret Wish (Płyta winylowa)

A Secret Wish
Zremasterowana reedycja debiutanckiego albumu czołowej w latach 80. niemieckiej, synthpopowej formacji Propaganda, która kiedyś gościła nawet na festiwalu w Sopocie! "A Secret Wish" ukazał się latem 1985 roku, wówczas nakładem debiutującej na rynku wytwórni ZTT, założonej przez słynnego producenta Trevora Horna, który nadzorował produkcję materiału. Głównym producentem był Stephen Lipson.

Wznowienie zawiera nowe notki. W nich znajdzie się dokładna historia powstania Propagandy, założonej w Düsseldorfie w 1982 roku przez kilku świetnie wykształconych muzyków. Do informacji dokopał się brytyjski dziennikarz Ian Peel. W książeczkach zawarł też repliki materiałów o zespole z własnej kolekcji. Wszystkie piosenki zostały zremasterowane z oryginalnych taśm, zarejestrowanych w Sarm Studio.

Warto dodać, że z "A Secret Wish" pochodzą znakomite single "Duel" i "Dr. Mabuse", które dotarły do Top 30 singlowego notowania na Wyspach. Z kolei piosenkę "p:Machinery" wykorzystano w jednym z odcinków popularnego w latach 80. serialu "Miami Vice" (w Polsce pod tytułem "Policjanci z Miami").

Lista utworów:
1. Dream Within A Dream (Analogue Variation / 2018 - Remaster)
2. The Murder Of Love (2018 - Remaster)
3. Jewel (Analogue Variation / 2018 - Remaster)
4. Duel (Analogue Variation / 2018 - Remaster)
5. P:Machinery (Analogue Variation / 2018 - Remaster)
6. Sorry For Laughing (2018 - Remaster)
7. Dr. Mabuse (First Life) [Analogue Variation / 2018 - Remaster]
8. The Chase (2018 - Remaster)
9. The Last Word (Strength To Dream) [Extended Mix / 2018 - Remaster]

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"A Secret Wish" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.