A Pentatonix Christmas (CD)

A Pentatonix Christmas

A Pentatonix Christmas (CD)

Pentatonix

Pentatonix

Świąteczny klimat jest niezwykle ważny w każdym domu. To właśnie za sprawą kolęd wprawiamy się w ten magiczny i pogody nastrój. Zespół Pentatonix stwarza możliwość posłuchania najpopularniejszych utworów w zupełnie nowym wydaniu i... to bez udziału ani jednego instrumentu!


"A Pentatonix Christmas" jest składanką stworzoną z myślą o najpiękniejszych dniach w ciągu roku - Świętach Bożego Narodzenia. To już trzeci, świąteczny album grupy, która wykonuje najbardziej znane kolędy na świecie. Poprzednie dwa cieszyły się ogromnym zainteresowaniem sprzedając się w ponad 3 milionach egzemplarzy.

Pentatonix to amerykański zespół założony w 2011 roku w Teksasie, znany z tego, iż większość swoich utworów wykonuje a capella. Grupa wykonuje zwykle covery znanych piosenek z gatunku pop, ale w jej repertuarze znajduje się również muzyka klasyczna i hip-hop. Zespół został stworzony tuż przed programem "Sing-off", który ostatecznie wygrał, co spowodowało, że jego członkowie zrezygnowali z edukacji na rzecz kariery muzycznej. Obecnie grupa wydała już kilka klasycznych albumów oraz mniejszych minialbumów, a także piosenki dedykowane na różne okazje.

Lista utworów:
1. O Come, All Ye Faithful
2. God Rest Ye Merry Gentlemen
3. White Christmas
4. I'll Be Home For Christmas
5. Up On The Housetop
6. The Christmas Sing-Along
7. Coventry Carol
8. Hallelujah
9. Coldest Winter
10. Good To Be Bad
11. Merry Christmas, Happy Holidays

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"A Pentatonix Christmas" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.