52 tygodnie (ebook) (do pobrania)

52 tygodnie (ebook)

52 tygodnie (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Od dziesięciu lat konsekwentnie prowadzę nudne życie. Zatrudniłam się jako trybik w mechanizmie koła zębatego. Koło kręci się zawsze w tym samym kierunku. Ja razem z nim. […] Przysięgam, że każdego z pięćdziesięciu dwóch następnych tygodni będę robić to, czego nie robiłam do tej pory; to, co zawsze chciałam zrobić, ale byłam zbyt dużym tchórzem, by się na to zdobyć; to, co robiłam zbyt rzadko i byle jak, choć zasługiwało na więcej uwagi; to, co sprawiało mi przyjemność, a na co prawie nigdy nie znajdowałam czasu. Mam pięćdziesiąt dwa tygodnie, by trybik zmienić w człowieka, który rozumie, czym jest szczęście.

Życie Majki jest całkiem udane, ale wkradła się w nie rutyna. Kobieta postanawia więc coś z tym zrobić. Zaczyna od… zamrożenia portfela na cały tydzień, co dla zakupoholiczki jest naprawdę dużym wyzwaniem. A to dopiero początek zmian, które mają poprawić jakość jej życia…

Mogą się one stać inspiracją także dla czytelniczek, które pragną czegoś więcej, niż tylko bycia trybikiem w mechanizmie codzienności.Ludmiła Piasecka studiowała filologię angielską i historię sztuki na UAM w Poznaniu. Autorka nagradzanych wierszy oraz powieści „Szklana szafa”. Miłośniczka zielonej herbaty i kawy z kardamonem. Nałogowa bywalczyni bibliotek i ciucholandów, uzależniona od muzyki Cohena i gór. Lubi chodzić boso, robić orły na śniegu, przesypywać rozgrzany piasek między palcami, dotykać sierści psa. Nie lubi firanek w oknach, szybkiego chodzenie, rozgotowanych brokułów i zdań zaczynających się od „Ja myślę...”. Mieszka na wsi z mężem, trójką dzieci, psem, dwoma kotami i tuzinem myszy.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 25 stycznia 2015 tamaala,

  Ksiązka z tych, które trzeba poznać!

  Swietna książka! Można się pośmiać, można popłakać... daje do myślenia, choć lekko się czyta! Polecam!
  Swietna książka! Można się pośmiać, można popłakać... daje do myślenia, choć lekko się czyta! Polecam!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1